fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar


Dětské divadelní předplatné ve Slaném

Dětské divadelní předplatné ve Slaném

  • Mgr. Renáta Matějovská
  • 28.8.2020

Vážení rodiče,

Prosím o přihlášení Vašich dětí na divadelní předplatné do Divadla ve Slaném. Seznam pro přihlášení je v šatně. Prosím o vyplnění nebo zavolání do pátku 4.9.2020

Děkuji

Mgr. Renáta Matějovská

(dopis z Divadla ve Slaném)

 

Vážené paní učitelky, páni učitelé, vychovatelé…

 

Městské divadlo ve Slaném opět připravilo na divadelní sezónu 2020/2021 Dětské divadelní předplatné. Vzhledem k tomu, že některé MŠ, nebo ZŠ již oznámili, že z bezpečnostních důvodů v této sezóně předplatné nevyužijí, PROSÍM o vaše vyjádření zda budete, či nebudete mít o Dětské předplatné zájem. Velmi nutně potřebuji v co nejbližší době znát přesný počet zájemců abych byl schopen sestavit hrací časy a v případě omezení (například snížení počtu představení v hracím termínu) i úpravu ceny vstupného.

Ve chvíli kdy budu znát vyjádření vás všech, kteří jste v minulosti naše divadlo navštěvovali a budete mít zájem i nadále, vám pochopitelně nabídnu všechny možnosti předplatného společně s jeho programovou skladbou.

Dle nařízení vlády ČR je prozatím nutné aby všichni diváci – včetně dětí – používali při návštěvě divadelního představení roušku!

 

Vážení přátelé, přeji vám všem hlavně hodně zdraví, pevné nervy a věřím, že se i nadále budeme setkávat v hledišti našeho krásného divadla.

 

Tomáš Vott

Městské divadlo ve Slaném